Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Uzman Görüşleri >> PROF.DR.İBRAHİM YEKELER (Siyami Ersek Hastanesi Başhekimi)

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi 1962 yılından bu yana çıtasını her zaman yükselterek, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmüş ve kamu kurumları arasında farklılığını her zaman ortaya koymuştur. Hastanemiz; sağlık hizmetlerinin kaliteli sunumunda bir temel taşı olan enfeksiyon oranlarının düşüklüğünü asepsi ve antisepsi kurallarının, sterilizasyon ve dezenfeksiyon işlemlerinin doğru ve eksiksiz uygulanması ile sağlanmıştır. bu konunun gerektirdiği hiçbir uygulamadan malzemeden ya da insan gücünden feragat etmeyerek hizmetlerine devam etmiştir. bu uygulamaların içerisinde yer alan"YATAK HİJYENİ" de hastanemizde öncelikli işlemler arasındadır.Yapılan yatak dezenfeksiyonu işleminden son derece memnun kaldık. Firmanızın bize sağlamış olduğu desteğe teşekkür ederken, toplumun bu konu hakkında daha da bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

İnsan sağlığını korumak, geliştirmek ve yaşam standartlarının yüksek kalitede sürdürülmesini sağlamak her zaman görevimiz olmuştur.

Tüm çabalarımız kalpleri kazanmak, hasta kalpleri iyileştirmek için...

Prof. Dr. İbrahim YEKELER

Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste
Copyrights © 2017 potemabasaksehir.com | Tasarım ve Programlama Marmara Bilgisayar

Potema başakşehir temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu koltuk yıkama halı yıkama yatak yıkama akarı antimite mite mayt bakteri mikrop küf böcekgeniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith carpet cleaner başakşehir koltuk yıkama bahçeşehir koltuk yıkama halkalı koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama Florya koltuk yıkama Beşiktaş koltuk yıkama etiler koltuk yıkama Sarıyer koltuk yıkama yaşilköy koltuk yıkama Bakırköy koltuk yıkama yapay zeka nedir nasıl ataköy koltuk yıkama başakşehir yatak yıkama florya yatak yıkama yapılır slime facebook youtube googlemozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne Dermatophagoidespteronyssinus dermatophagoidesFarinae dermatophagoidespteronyssinus Microceras euroglyphusmaynei BlomiaTropicalis Dermatophagoides Pteronyssinus, Dermatophagoides Farinae, Dermatophagoides Microceras, Euroglyphus Maynei ve Blomia Tropicalis başlıca ev tozu akarı cinslerdir. En önemli ve en sık alerjiye neden olan türleri ise Dermatophagoides Farinae (Der f 1) ve Dermatophagoides Pteronyssinus (Der p 1) , kuru sistem koltuk temizleme, koltuk kuru temizleme , yatak kuru temizleme , potema istanbul potema türkiye, mite temizleme temizliği,