Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Uzman Görüşleri >> DR.YILDIRIM AKTUNA (Merhum Eski Sağlık Bakanı)

“ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR”

2000 li yıllarda ülkemizde enfeksiyon rahatsızlıklarının artması ve ölümlerin olması üzücüdür. Sağlıkta esas olan korunmadır. Toplumun her alanda olduğu gibi sağlık konularında da bilgilendirilmesi ve korunması için hükümetler gerekli çalışmayı yapmakta. Bununla yeterli kalınmamalıdır, hepimize burada görev düşmektedir.

Yatak hijyeni konusu, ülkemizde çok gecikmiş bir uygulama maalesef. Artık otellerimiz, hastanelerimiz son sistem teknoloji ile donatılmış durumda ama bu konu eksik. Hijyen, sadece görünene değil görünmeyene de hijyen ve temizlik. Milyonlarca bakteri, canlı organizma ve yatak. Bir atasözünde olduğu gibi “aslan yattığı yerden belli olur”. Yani eski çağlardan beri yatılan yere, yaşam alanlarının temizliğine hep dikkat edilmiştir. Bu konu çok önemli ve yerinde bir teknoloji Potema. Bu kavramın ve bilincin toplumumuzda da yerleşmesi temennisi ile teknolojinin sahibi Potema'yı ve ülkemize kazandıran Hüseyin AMASYALI'yı tebrik ediyorum.

Dr.Yıldırım AKTUNA
Merhum Eski Sağlık Bakanı

Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste
Copyrights © 2017 potemabasaksehir.com | Tasarım ve Programlama Marmara Bilgisayar

Potema başakşehir temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu koltuk yıkama halı yıkama yatak yıkama akarı antimite mite mayt bakteri mikrop küf böcekgeniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith carpet cleaner başakşehir koltuk yıkama bahçeşehir koltuk yıkama halkalı koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama Florya koltuk yıkama Beşiktaş koltuk yıkama etiler koltuk yıkama Sarıyer koltuk yıkama yaşilköy koltuk yıkama Bakırköy koltuk yıkama yapay zeka nedir nasıl ataköy koltuk yıkama başakşehir yatak yıkama florya yatak yıkama yapılır slime facebook youtube googlemozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne Dermatophagoidespteronyssinus dermatophagoidesFarinae dermatophagoidespteronyssinus Microceras euroglyphusmaynei BlomiaTropicalis Dermatophagoides Pteronyssinus, Dermatophagoides Farinae, Dermatophagoides Microceras, Euroglyphus Maynei ve Blomia Tropicalis başlıca ev tozu akarı cinslerdir. En önemli ve en sık alerjiye neden olan türleri ise Dermatophagoides Farinae (Der f 1) ve Dermatophagoides Pteronyssinus (Der p 1) , kuru sistem koltuk temizleme, koltuk kuru temizleme , yatak kuru temizleme , potema istanbul potema türkiye, mite temizleme temizliği,