Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Uzman Görüşleri >> BAŞARAN ULUSOY (Tursab Başkanı)

YATAK HİJYENİ Turizmin “olmazsa olmaz” Koşuludur

“Hijyen” Sağlıklı, sürdürülebilir turizm temel şartıdır. Tabi gıda ve yatak hijyeni, başarılı bir turizmin en başta gelen “olmazsa olmaz” koşuludur.

Dar ve orta gelir gruplarının oluşturduğu kitle turizminin hızla gelişmeye başladığı tarihlerden itibaren on yıllarca “temiz yatak, asgari konfor, deniz, güneş, kum” turistin aradığı asgari şartları belirten bir tür slogan oldu. Tüketicinin ileri derecede bilinçlendiği, beklentilerinin yükseldiği bugün, artık “temiz yatak” şartı yeterli olmuyor. Çünkü temizlik görece bir kavramdır. Artık sağlık ve konfor yönünden aranması gereken asgari şart tıbbi anlamda hijyen prensiplerine, kurallarına uygunluktur.

Burada insan sağlığı açısından yaşamsal önem taşıyan enfeksiyon hastalıkları dermatolojik hastalıklar, alerji ve parazit riskleri gibi konulardaki söz hakkını uzmanlara bırakmamızın daha uygun olacağını düşünüyorum Turizm profesyonelleri olarak söyleyebileceğimiz, gereken her alanda olduğu gibi, turizmin temel ihtiyaçlarından biri olan yatak konusunda da, hijyen şartlarının en iyi ve mümkünse ideale yakın bir mükemmeliyetle sağlanmasıdır. Bu bağlamda yatak hijyeninin sağlanmasındaki modern teknik ve yöntemler kuşkusuz önem taşımaktadır. Hijyen koşullarının sağlanması bilgi, bilinçlenme, bilimsel araç ve yöntemlerin kullanılması meselesidir.

Saygılarımla

Başaran ULUSOY-Başkan

TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ (TÜRSAB)

Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste
Copyrights © 2017 potemabasaksehir.com | Tasarım ve Programlama Marmara Bilgisayar

Potema başakşehir temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu koltuk yıkama halı yıkama yatak yıkama akarı antimite mite mayt bakteri mikrop küf böcekgeniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith carpet cleaner başakşehir koltuk yıkama bahçeşehir koltuk yıkama halkalı koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama Florya koltuk yıkama Beşiktaş koltuk yıkama etiler koltuk yıkama Sarıyer koltuk yıkama yaşilköy koltuk yıkama Bakırköy koltuk yıkama yapay zeka nedir nasıl ataköy koltuk yıkama başakşehir yatak yıkama florya yatak yıkama yapılır slime facebook youtube googlemozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne Dermatophagoidespteronyssinus dermatophagoidesFarinae dermatophagoidespteronyssinus Microceras euroglyphusmaynei BlomiaTropicalis Dermatophagoides Pteronyssinus, Dermatophagoides Farinae, Dermatophagoides Microceras, Euroglyphus Maynei ve Blomia Tropicalis başlıca ev tozu akarı cinslerdir. En önemli ve en sık alerjiye neden olan türleri ise Dermatophagoides Farinae (Der f 1) ve Dermatophagoides Pteronyssinus (Der p 1) , kuru sistem koltuk temizleme, koltuk kuru temizleme , yatak kuru temizleme , potema istanbul potema türkiye, mite temizleme temizliği,