Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Potema Hijyen Sprey

Astım' dan Mite ve Akar Alerjisi' den Korunmak Artık Elinizde
Potema Anti Mite Sprey

İzleyin Şaşıracaksınız !...
Videoyu izlemek için üzerine tıklayınız...

Patent sahibi olan POTEMA  anti-mite Hijyen Sprey 2000 yılında yapılan dahiyane ürünler yarışmasında 1.lik ödülü almış, ev tozu akarlarının (mite-mayt) üremelerini önler, akardışkılarının içerdiği allerjenleri nötralize eder, akar alerjisinde korunma sağlar, bakteri, küf, mantar, mikrop üzerinde etkili, koku nötr'leyici(sigara, idrar, evcil hayvan vb.) ve hoş kokuya sahip yüksek kalitede, çok kullanımlık eşsiz bir üründür. Hoş ve taze kokulu, hiyenik yatak, perde, koltuk, halı ve ortak kullanım alanları için idealdir.
Yaşam kalitenizi yükseltir.

POTEMA antimite Spray yatağın kullanım alanlarına göre talimatlara uygun tavsiye edilen periyotlarda, evlerde her nevresim değişiminde en az max.5-14 günde bir, otel, hastane, yurt vb. kurumlarda her müşteri değişiminde yatağın yatılan yüzeyine uygulanır. Bunun yanında halılarınızda, alezlerde, koltuklarınızda, peluş oyuncaklarınızda, kötü kokan alanlarınızda, tüm yıkanamayan tekstil yüzeylerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Yalnızca çalkalayın ve sıkın, bir kaç dakika bekleyin, eşyalarınız kullanıma hazırdır.

POTEMA® MATRATZEN CLEAN  SPRAY 
1 dakika içerisinde bakteri ve kokuya karşı etkilidir. Toz akarlar ve uyuz böceklerine karşı(antimite), 3 aydan fazla bir süreç zarfında, max. 5-14 günde bir uygulanmalıdır. Sprey spray uygulanan eşyalarınız, kullanmadan önce, kuruması için 10 dakika bekletilmeli. İhtiyaca göre, her çarşaf değiştirmede yatağa, koltuğa, halıya vs. ve tüm tekstil yüzeylere uygulanılır.


Nem ve kimyasal uygulamalar
Buharlı uygulamalar
Plastik folyo ile kaplama
yıkamamalı

Tekstillerde kullanım alanları:
Özellikle büyük, yıkanılamaz ebatlardaki tekstillerde, örneğin yatak, yatak koruyucu kılıfı, yatak sandukası, uyku tulumu, kanepeler, battaniye, yastık, yorgan, her türlü tekstil mobilya/eşya, çocuk arabaları, pelüş oyuncaklar, bavul ve çanta astarı, halılar, ortopedik sağlık destek araçlarının tekstil kaplamaları, tekstil ayakkabılar, yün şapkalar, paltolar, yün yatak, pamuk yatak, yaylı yatak, sünger yatak v.s. Çöp kutusu, (ö.Biyolojik çöp ve çocuk bezleri için özel çöp kutuları), ayakkabı dolapları, tuvaletler ve kirli çamaşır kutularında ekstra dezenfeksiyon ve koku nötrleştirme olanağı sağlar. 
Mite, Mayt, Ev Tozu Akarı, Bakteri, Küf, mite akar alerjisi nden korunma sağlar.
Perde, halı ve tüm tekstil eşyalarındaki sigara kokusunu, küf kokusunu giderir.
Kullanılan bölgenin renk duyarlılığını, has boyalı olduğunu kontrol edin. Boyalı ve cilalı yüzeylerde renk solgunluğa neden olabileceğinden, boyalı, cilalı, ahşap, plastik ve deri cisimlerde kullanmaktan sakının. Yataklarda daima kaplama yüzeyine, kılıfına kullanılacaktır,doğrudan  latex veya süngere sıkmayın!

Kullanım şekli:
Kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayın.
Uygulama sırasında ve sonrasında mekanı havalandırın. Uygulan mekanda gıda maddelerinin bulunmamasına dikkat edin.
Yatak, halı ve tekstil yüzeylerde yeteri miktarda uygun mesafeden spray püskürtülmeli, her püskürtmeden önce şişe pompalanmalı
Şişenin pompalama sistemi aşırı basınçta da zarar oluşturmayacak şekilde ayarlanmıştır. Şişe uzun süreli basınç altında tutulmamalıdır. Kullanımdan sonra: şişeyi açarak içindeki basıncı azaltın ve sonra sıkıca kapatın.
Tekstil yüzeylere, örneğin yatak yüzeylerine 10-20cm mesafeden, aynı düzeyde  bir baştan diğer başa, şerit halinde spray püskürtülmeli. İdareli kullanın! Püskürme miktarı yaklaşık 1m² yüzeye 12ml. Standard bir yatağın (100x200cm) püskürtme süreci ortalama 4-6 saniyedir
Sprey esinlikle başka ürünlerle karıştırılmamalı, sulandırılmamalı.

750 ml Pompalı Sprey İçeriği:
-100 gr POTEMA Matratzen Clean Sprey, 96 gr İzopropanol ve 4 gr yüksek etkili özel konsantre içermektedir.Bu konsantrenin içeriği yüksek değerli doğal ürünlerden (örn.limon özü portakal yağı, rizinus-ethox) oluşur. Ürünün bileşimi yüksek kalitede, Bulundukları Ülkelerden taze ve işlenmemiş olarak temin edilen doğal maddelerden, bazı maddeler belli gelişme dönemlerinde en etkili olduklarından bunların gelişme ve olgunluk süresi dikkate alınarak üretilmiştir.

Bileşimi 100g: 96g propan (likid gaz)-2-ol; portakal - terpin konsantresi, portakal yağı, D-limon, Hint yağı-ethox

Değerlendirme:
-ECARF Avrupa Alerji Vakfı
-Horst K.Veith, Araştırma No.33 
Matratzen Clean kullanımında yataklarda 
alerjen ve koku tespiti. 
-Fresenius Enstitüsü
-Alman Milli Sanayi Odası LGA
-TV-MDR, 1.ödülü,
2000 yılında "Dahiyane" Programında en  
iyi icat olarak.

Patentler 19512.687•0716143

Class 3 
UN-Number 1219

Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste
Copyrights © 2017 potemabasaksehir.com | Tasarım ve Programlama Marmara Bilgisayar
Online:20  Bugün:271  Bu Ay:2494  Bu Yıl:4503  Toplam:34210