Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Koltuk Temizleme

Evinizde Hijyenik Kuru Koltuk Temizleme Hizmeti

Fiyat evdeki 1-7 kişilk koltuk için geçerlidir. Sandalye için arayınız


Videoyu izlemek için üzerine tıklayınız...

Koltuklarınızı, POTEMA-CarpetCleaner Kristalize Kuru Sistem Koltuk Temizliği ile "SEMI-DRY UPHOLSTERY CLEANING" Temizletmeniz  diğer usullerle yaptığınız yöntemlere göre Sağlıklı, Hijyen ve daha Kuru bir Temizlik sağlar.Temizliğin ardından uygulayacağınız Potema Hijyen Sprey sayesinde mikrop, bakteri, küf, mite, astım ve alerjiye  yönelik korunmanın yanında, eşyalarınızda kalıcı bir hoş ve taze koku evinizi kaplar. Hizmetin tamamlanmasının ardından koltuklarınız kullanıma hazırdır. Bu bir yıkama hizmeti değildir.!!

Koltuklarınızı asla yıkatmayın, yıkamayın ve lekelenmelerde doğru şekilde müdahale edin veya Potema'yı çağırın. Profesyonel ev temizliği-temizlik yapan bir Alman firması olan Potema, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile vermektedir. Koltuk Kuru Temizleme'si eski usul yıkama ve yıkanma sistemlerinden farklı ve ev hanımlarınca dünyada tercih edilen bir sistemdir.