Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste

Yatak Temizleme

Evinizde Hijyenik Yatak Temizlik Hizmeti

  

Evinizdeki tek yatak için fiyat sorunuz.

Videoyu izlemek için üzerine tıklayınız...

Videoyu izlemek için üzerine tıklayınız..

Hijyenik Olmayan Sağlıksız Ortamlar

 

Yatakların yoğun bakteri ve canlı organizma barındırdığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti yetkililerince de yataklardan alınan numunelerde ortaya çıkarılmıştır.

Yataklarımız, Ev tozu böcekleri(mite), bakteriler, küf ve mantarlar vb. için en uygun yaşama ve üreme koşullarını oluştururlar. Deri döküntüleri, tozlar, ter vs. yataklarımızda ve ev ortamında mevcuttur, genellikle buradan dağılırlar. En kalın çarşaflar, yorganlar dahi mikro parçacıklardan bizi koruyamaz. Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri(mite-mayt-akar), yatakta bir milyon kadar bulunabilir ve alerji oluşturan dışkılar üretirler ki her hareketimizde toza bulanarak ağız, burun ve göz vs. ulaşıp cilt üzerine yerleşirler. Bu korkulması ve önlem alınmasını gerektiren ev tozu alerjisinin yanında kaşınma, mukoza iltihabı, bronşit, astım, astim, alerji, allerji, nefes darlığı gibi sıkıntılara neden olmaktadır. Ayrıca yataklarda çiş lekeleri ve hijyen problemleri ile de karşılaşılmaktadır.

Alerji-allerji ve bakteri testleriyle POTEMA yatak arındırma ve temizleme sisteminin değeri dünya çapında kabul görmüş patentli, kendi konusunda tek ve evlerde, kurumlarda hizmet veren markadır. Yataklar temizlik robotu, elektrik süpürgesi ile hijyenik hale asla getirilemez. Yataklarımız halı yıkama makinaları ve temizlik robotları ile temizletilmemeli, yıkatılmamalı, yıkamamalıdır.

Hayatımızın üçte bir bölümünü hijyensiz ve tozlu, kirli bir yatakla yakın temas içinde geçirmekteyiz. Yataklar, Toz Akarları(mite-mayt-akar),uyuz böcekleri, bakteri, küf ve deri döküntülerimizden oluşan, hastalıklara müsait enfeksiyon kaynaklarıdır. Araştırmalara göre %98'den fazla yataklar (çocuk-bebek yatakları dahil) kir, ev tozu akarları, uyuz böcekleri, bakteri içeriyor. Kızarık ve yaşlı gözler, şişmiş gözkapakları, kaşınan ve akan burun, öksürük, nefes darlığı yada ciltte kızarıklıklar ile uyanıyorsanız büyük olasılıkla vücudunuz yatağınızdaki toz akarları ve uyuz böceklerinin dışkı/pisliklerine alerjik reaksiyon göstermektedir. Potema ile Arındırma ve Temizleme esnasında yapılan mini laboratuar testleri yatağımızın tehlike sınırlarını, alerjen yoğunluklarını açıkça ortaya çıkarmaktadır.

Hijyen temizlik ekiplerimizce yapılacak Temizliklerin ardından Tavsiye edilen miktarda yatağın yatılan yüzeyine uygulayacağınız, Ev Tozu Akarlarının-mayt-mite üreme ve çoğalmalarını engelleyen, dışkılarının alerjik etkisini ortadan kaldıran, bakteri ve mikroplara karşı tesirli, kötü koku nötrleyici-nötürleyici, hava şartlandırıcı ve parfümlü Potema Yatak Hijyen Spreyi ile de yataklarınız hatta halı ve koltuklarınız ile tüm tekstil yüzeyli eşyalarınız  bile hijyen hale gelecektir.

 

Annelerimiz Ne Yapardı?

Önceleri saman yada kuru otla dolu yataklar yılda birkaç sefer değiştirilir ve çuval torbası yıkanırmış. Yatak odaları soğuk ve havadarmış. Daha sonra saman çuvallarının yerini üç parçalı yataklar almış. Bunlar yani pamuk yatak, yün yatak, sünger yatak yılda iki kez yaz başı ve yaz sonu olmak üzere kapımıza gelen hallaç'cılar sayesinde içleri boşaltılıp dövülmek ve havalandırılmak üzere temiz hava ve güneşe çıkartılabiliyor, kılıfları kaynar suda güzelce yıkanıp kurutulduktan sonra tekrar dolduruluyordu. Böylelikle asgari şekilde de olsa eskiden hijyen sağlanırdı.

Günümüzde ise konforlu ve iyi kalitede yaylı, visco elastic, lateks yataklar üretiliyor. Bunun sonucunda yataklar 10-15 yıl kullanılıyor, Ağırlığı ve pratik olmayışından dolayı, yataklar kullanım süreci boyunca karyola veya bazanın içinde üstü örtülü ve havalandırılmadan temizlik ve bakımdan yoksun kalıyor. Bu da beraberinde birçok sağlık sorunlarına neden olabiliyor.

 

Potema Deneyimli Hizmet Ekibi Evinizde

 

POTEMA Yatak Arındırma ve Temizleme Sistemi, yatakların yıkanamaz ve enfeksiyon riski taşıması gerçeği üzerine özel olarak üretilmiştir. Bu sistem dünya'da ve Türkiye'de tek olup eğitimli hizmetliler yatağınıza bulunduğu yerde yüksek frekanslı titreşimler oluşturur ve bu esnada yatak içindeki parçacıkları gevşeterek toz haline getirir, ardından yatak için hazırlanmış özel bir vakumla emilmesini yani arınmasını sağlar. Aynı zamanda yoğun UVC (ultraviole) ışınları ile ev tozu böcekleri (mite-mayt), parazitler, bakteriler ve küf mantarlarını geniş kapsamlı olarak yıkarak öldürür ve ardından hijyenin devamlılığını sağlayan Potema Sprey uygulanarak işlem tamamlanmaktadır. Altı aylık periyotlar halinde bir sonraki temizlik randevusu alınarak işlem uygulanır. Ekiplerimiz yataklarınızın hijyenik temizliğinin tekrar yapılması için sizleri bilgilendirecektir.

Potema dünyada evlerin, otellerin, hastanelerin, iş merkezlerinin, askeriyenin, kurumların yatak-koltuk-halı larına hijyenik temizlik hizmeti veren uluslarası profesyonel temizlik firması şirketidir. Bu bir yatak yıkama hizmeti asla değildir. Yatak kılıfları, alezlerin kullanımı Astım, alerji, ev tozu akarı, mite-mayt ve bunların sebeb olduğu hastalıklar rahatsızlıklardan korunma veya kurtulmaya yeterli değildir. 

Astım, alerji, ev tozu akarı nedir? Alerjik bünyeli insanların Potema yatak temizleme hizmetini alması , astım-alerji vb. rahatsızlıklardan korunması açısından uluslarası kuruluşlarca, doktorlarınca da test edilmiş, onaylanmış ve TAVSİYE EDİLMEKTEDİR. Ecarf, LGA, Fresenius, Testlabor

Yatak temizleme, halı temizleme, koltuk temizleme, oto koltuk temizleme, sert zemin temizleme, hijyen sprey ya da diğer ihtiyaçlarınız için POTEMA BAŞAKŞEHİR' den yandaki butona tıklayarak fiyat isteyebilirsiniz.
Fiyat Teklifi İste
Copyrights © 2017 potemabasaksehir.com | Tasarım ve Programlama Marmara Bilgisayar

Potema başakşehir temizleme yatak nasıl temizlenir halı nasıl temizlenir koltuk nasıl temizlenir ev temizliği yatak temizliği koltuk temizliği halı temizliği hijyen sprey hijyenik temizlik yatak hijyeni halı hijyeni koltuk hijyeni antibakteriyel sprey astım astımdan korunma yolları alerji allerjik allerjik rinit alerji testi ev tozu koltuk yıkama halı yıkama yatak yıkama akarı antimite mite mayt bakteri mikrop küf böcekgeniz akıntısı otel hastane yurt işmerkezi temizliği cami halılarını yıkamamalı cami halı temizliği koltukları yıkamamalı yatakları yıkamamalı antibakteriyel kuru temizlik kuru temizleme antialerjik horst veith frank veith carpet cleaner başakşehir koltuk yıkama bahçeşehir koltuk yıkama halkalı koltuk yıkama beylikdüzü koltuk yıkama avcılar koltuk yıkama Florya koltuk yıkama Beşiktaş koltuk yıkama etiler koltuk yıkama Sarıyer koltuk yıkama yaşilköy koltuk yıkama Bakırköy koltuk yıkama yapay zeka nedir nasıl ataköy koltuk yıkama başakşehir yatak yıkama florya yatak yıkama yapılır slime facebook youtube googlemozilla twitter seyahat tatil hotmail iphone sahibinden son dakika bebek anne Dermatophagoidespteronyssinus dermatophagoidesFarinae dermatophagoidespteronyssinus Microceras euroglyphusmaynei BlomiaTropicalis Dermatophagoides Pteronyssinus, Dermatophagoides Farinae, Dermatophagoides Microceras, Euroglyphus Maynei ve Blomia Tropicalis başlıca ev tozu akarı cinslerdir. En önemli ve en sık alerjiye neden olan türleri ise Dermatophagoides Farinae (Der f 1) ve Dermatophagoides Pteronyssinus (Der p 1) , kuru sistem koltuk temizleme, koltuk kuru temizleme , yatak kuru temizleme , potema istanbul potema türkiye, mite temizleme temizliği,